Novinky z Jablotronu

Aktuální informace z dění ve společnosti Jablotron

Aktuality

Novinky JABLOTRON

Zavložování s JABLOTRONEM

3.8.2023 Stalo se vám, že jste se vrátili z dovolené a vaše zahrada připomínala vyprahlou poušť? Nespoléhejte se na pomoc souseda nebo počasí, nastavte si v kalendáři automatické zavlažování a užívejte si volné chvíle bez starostí. A pokud máte rádi věci více pod kontrolou, můžete ovládat zavlažování stiskem jednoho tlačítka.

Jak na to zde
Aplikace MyJABLOTRON

1.7.2023 Buďte na dovolenou řádně připraveni.Svůj domov můžete mít pod palcem z plážového lehátka nebo horských vrcholků, z tuzemska či ze zahraničí díky mobilní aplikaci MyJABOTRON.

Více o aplikaci
Detektory pohybu

10.6.2023 Detektory pohybu jsou klíčovými prvky zabezpečovacího systému. - Vyznačují se vysokou spolehlivostí, díky níž jsou schopné detekovat pohyb osob ve střeženém prostoru. - Na výběr jsou v provedení s bílou či šedou čočkou (které nabízí vyšší odolnost vůči bílému světlu).

Více zde
Nadace JABLOTRON pomáhá
15.5.2023

V polovině dubna proběhla v jablonecké Sokolovně slavnostní prezentace projektu Příběhy našich sousedů, kterého se letos zúčastnilo osm týmů z Jablonce nad Nisou a Rychnova u Jablonce nad Nisou.- Žáci zpovídali pamětníky, jejichž životy významně ovlivnily dějinné události 20. století, které se odehrály nejen na území České republiky.- Z Nadace JABLOTRON tento projekt dlouhodobě podporujme. Věříme, že mezigenerační předávání zkušeností je tím nejpřirozenějším způsobem vzdělávání.

Více o projektu zde
Nové přístupové moduly
Nové přístupové moduly
21.4.2023

Atraktivní novinka v našem produktovém portfoliu je tu – dotykové přístupové moduly JA-121E-WH / -BK - Moderní design- Speciální syntetické tvrzené sklo odolné proti poškrábání – jedinečné řešení na trhu- Venkovní i vnitřní použití- Duální RFID technologie

Více info zde
Ovládejte spotřebiče pomocí našich chytrých zásuvek
Ovládejte spotřebiče pomocí našich chytrých zásuvek
1.3.2023

Chytré zásuvky představují zcela nové řešení pro automatizaci v rámci systému JABLOTRON 100+. Ovládejte spotřebiče pomocí naší chytré zásuvkyJB-160N-PLUG. Jaké spotřebiče budete chytře kontrolovat vy? Funkce: (Bezdrátové - Obousměrně komunikující - LED signálka pro indikaci stavu - Ovládání přes aplikaci MyJABLOTRON - Časovač v kalendáři).

Odkaz na katalog
Nový venkovní dvouzónový PIR detektor pohybu
Nový venkovní dvouzónový PIR detektor pohybu
16.2.2023

Novinka v produktové řadě pohybových detektorů – venkovní dvouzónový PIR detektor pohybu JA-169P. Velká variabilita nastavení detekční vzdálenosti (od 3 do 15 metrů); Detekční úhel 85° - 170°; Snadná montáž; Stupeň krytí IP45.

Více zde
Kombinujte prvky s JABLOTRON 100+
Kombinujte prvky s JABLOTRON 100+
3.2.2023

JABLOTRON 100+ umožňuje kombinovat prvky zabezpečení a chytré domácnosti – například ovládání garážových vrat, topení, žaluzií či nastavení akcí dle kalendáře. Alarm dokáže také pomocí záplavového detektoru uzavřít přívod vody a předejít tak velkým škodám na majetku.

Online veletrh Veleton
Online veletrh Veleton
26.1.2023

Zveme vás na online stavební veletrh Veleton, který se uskuteční ve dnech 28. - 29. ledna 2023 od 9:00 do 18:00. Na veletrhu budeme představovat zabezpečovací systém JABLOTRON 100+, bezpečnostní služby a naše řešení pro větrání a rekuperaci. Vstupenka zdarma po registraci na www.veleton.cz/vstupenky. Po celou dobu veletrhu s námi můžete chatovat či využít videohovor. V sobotu 28. 1. od 9h bude probíhat živé vysílání naší společnosti, kde se dozvíte vše potřebné k naším produktům. Těšíme se na vás.

Vstupenka
Barevné kryty venkovních sirén
Barevné kryty venkovních sirén
5.1.2023

Nové barevné varianty krytů nyní nabízíme i u venkovních sirén. Můžete si vybrat ze čtyř barev krytů: Antracitové, nerezové, šedé a bílé. Pro všechny typy si můžete vybrat i blikače: Červený nebo modrý. Jakou kombinaci si zvolíte vy?

Více zde
PF 2023
PF 2023
22.12.2022

Děkujeme za podporu a spolupráci v uplynulém roce. Přejeme vám šťastný, úspěšný a bezpečný nový rok. Tým JABLOTRON

Nová generace monitoru dechu NANNY
Nová generace monitoru dechu NANNY
9.12.2022

JABLOTRON nejsou jen zabezpečovací systémy, ale také monitory dechu pro miminka. Nová generace NANNY BM-03 je již třetím typem monitoru v naší 20leté tradici v oblasti zdravotnických alarmů. Certifikovaný zdravotnický prostředek, Moderní design, Unikátní funkce - detekce položení a odejmutí miminka ze snímací podložky, Pro děti od 1 kilogramu.

Více zde
Barevné magnetické detektory
Barevné magnetické detektory
29.11.2022

Hnědá okna? Šedá garážová vrata? Žádný problém pro magnetické detektory JABLOTRON. Můžete si totiž vybírat ze čtyř různých barev: bílá, šedá, antracitová, hnědá. Barevné magnetické detektory jsou ideálním řešením pro moderní interiéry, různé okenní rámy i vchodové dveře nebo garážová vrata. Chraňte svůj majetek bez jakýchkoliv (barevných) kompromisů.

Více zde
JABLOTRON ústředna JA-103K-7Ah
JABLOTRON ústředna JA-103K-7Ah
7.11.2022

Představujeme novinku v našem produktovém portfoliu – ústřednu JA-103K-7Ah, která je určena pro sběrnicové a bezdrátové instalace. Díky větším rozměrům nabízí více místa pro záložní akumulátor, který poskytuje dostatečnou zálohu i tam, kde dochází k častým výpadkům napájení. Je vhodná pro plně sběrnicové instalace (rodinné domy či komerční prostory menších rozměrů). Nabízí využití chytrých funkcí a domácí automatizace.

Více zde
Jablotron v nových barvách
Jablotron v nových barvách
12.10.2022

Přemýšlejte barevně, kombinujte... Nově nabízíme naše přístupové moduly ve třech různých barevných variantách: Bílé, Šedé, Antracitové. A to jak bezdrátové, tak sběrnicové. Kterou barvu si vybere vy? Objevte naši nabídku.

Více zde
Chytrá funkce DEN/NOC
Chytrá funkce DEN/NOC
20.9.2022

A je to tu zase – dny se pomalu krátí… Ovšem díky chytré funkci DEN/NOC systému JABLOTRON 100+ bude váš dům přesně vědět, co má dělat, když se setmí. A pozná, kdy to nastane, ať už bydlíte v Česku nebo v Norsku. Zapne osvětlení příjezdové cesty, rozsvítí světla v domě podle vaší potřeby, stáhne žaluzie, ztlumí osvětlení klávesnice , provede jakoukoliv jinou automatickou akci, kterou si vymyslíte. Řekněte si svému servisnímu technikovi o nastavení chytré funkce DEN/NOC a užijte si ještě více bezpečí i pohodlí, ať už padne soumrak kdykoliv.

Více zde
Alarm a děti - promyšlená ochrana, jednoduché ovládání, neustálý přehled
Alarm a děti - promyšlená ochrana, jednoduché ovládání, neustálý přehled
30.8.2022

Chystáte se po prázdninách vyzvedávat své děti ze školy nebo se budou vracet domů samy? Ulehčete příchod domů hlavně těm nejmenším. Ovládání alarmu JABLOTRON 100+ zvládne i malé dítě. Místo kódu jim bude stačit kouzelná klíčenka. Podívejte se na více podrobností.

Více zde
Bezpečí pro vaši firmu
Bezpečí pro vaši firmu
12.8.2022

Dejte si firmu pod zámek díky systému JABLOTRON 100+. Proč? Jednoduché ovládánízvládne každý. Kvalitní řešení a přes 30 let vývoje a inovací. Odborná montážprofesionály. Možnost napojení na pult centrální ochrany.

Více zde
Ochráníme to, co je pro vás důležité
Ochráníme to, co je pro vás důležité
2.8.2022

Doplňte svůj alarm o další úroveň – díky unikátnímu propojení s našimi kamerami JI-111C a JI-112C budete mít o svém domě vždy přehled. V aplikaci MyJABLOTRONnajdete minutový videozáznam o každé události, jejich historii i možnost nahlížet dosvého domova v reálném čase.

Více zde
Ovládejte Vaši domácnost odkudkoli
Ovládejte Vaši domácnost odkudkoli
21.7.2022

Kdo se postará o váš domov, až budete na dovolené? No přece JABLOTRON! Díky automatizačním funkcím vyřešíte zalévání zahrady, žaluzie se zase na noc poslušnězatáhnou, jako byste vůbec nikam neodjeli.

Více zde
Vylepšili jsme pro vás aplikaci MyJABLOTRON!
Vylepšili jsme pro vás aplikaci MyJABLOTRON!
22.6.2022

Už vám neunikne žádná notifikace – v historii si je můžete projít až 30 dní zpět. Nově také můžete měnit pořadí ovládacích prvků (PG) nebo je zcela skrýt. Částečné zajištění objektu teď můžete provést jednoduše z widgetů nebo ze seznamu sekcí. Která novinka se nejvíc líbí vám?

Video s novinkami
Amper 2022
Amper 2022
13.5.2022

Zveme vás na veletrh AMPER, který se uskuteční ve dnech 17.-20.5. 2022 na výstavišti v Brně. Najdete nás v hale P, stánek č. 4.16. Těšíme se na vás !

Jablotron 100+
Jablotron 100+
22.4.2022

Věděli jste, že zabezpečovací systém JABLOTRON 100+ v sobě propojuje funkce alarmu a chytré domácnosti? Postará se tak nejen o vaše bezpečí, ale i pohodlí.

Více zde
Ovládání alarmu JABLOTRON 100
Ovládání alarmu JABLOTRON 100
30.3.2022

Ovládat zabezpečovací systém JABLOTRON je snadné. Každému vyhovuje něco jiného, ale u nás si vyberou všichni – zadavači hesla, milovníci aplikací i ti co raději pípnou a jdou.

Více zde
Enviromentální ochrana
Enviromentální ochrana
16.2.2022

Věděli jste, že vás zabezpečovací systém JABLOTRON 100+ ochrání nejen před nebezpečím zvenčí, ale díky environmentálním detektorům vás dokáže včas upozornit na vznikající nebezpečí uvnitř vaší domácnosti nebo firmy – ať už jde o požár, únik vody nebo nebezpečného plynu.

Více zde
MyJABLOTRON - režim obrazovky
MyJABLOTRON - režim obrazovky
17.1.2022

U nové verze MyJABLOTRON 8.0.0 si můžete zobrazovat režim obrazovky i na šířku, kterého docílíte otočením tabletu.

PF 2022
PF 2022
22.12.2021

Všem našim zákazníkům a partnerům přejeme příjemné Vánoce plné klidu, lásky, pohody. Ať i pro vás v roce 2022 svítí světla plná zdraví, radosti a bezpečí.

Objevte naše řešení
Objevte naše řešení
11.1.2021

Představujeme Vám nový interaktivní nástroj, prostřednictvím kterého si můžete jednoduše vyzkoušet, co vše nabízí náš alarm JABLOTRON 100+. Pomocí virtuální klávesnice a aplikace můžete ovládat nejenom alarm, ale nasimulovat i pokročilé automatizace, které Vám usnadní každodenní život.

Více informací

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby, nebo jen dotaz?
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí poptávkového formuláře.